resna
23 بهمن 1401 - 19:39

سینمای ایران پیام رسان انقلاب است/ سیاه نمایی در سینما بازی در پازل دشمن است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: نظام داوری و ارزش گذاری سینمای غرب در خصوص فیلم‌های ایرانی سیاه نمایی از جامعه ایرانی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهزستان ساری، روح‌الله سلگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران پس از تماشای فیلم سرهنگ ثریا در سینما سپهر ساری،اظهار کرد: نظام داوری و ارزش‌گذاری سینمای غرب در خصوص فیلمهای ایرانی سیاه نمایی از جامعه ایرانی است.

 وی افزود: نظام ارزش گذاری غرب با اسطوره سازی چهره‌تی مثل اصغر فرهادی به جوانان علاقمند حوزه سینما این پیام را می دهد که اگر می خواهید مثل او شوید نباید عظمت‌های تاریخی تمدنی ایران را به نمایش بگذارید.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در خصوص فیلم سرهنگ ثریا، اظهار کرد: فیلم سرهنگ ثریا با هنرمندی گوشه ای از جنایتهای منافقین علیه ملت ایران را به تصویر کشید.

 ‏سلگی خاطرنشان کرد: غرب که مدعی حقوق بشر است ،امروز آلبانی را به سازه امنیتی حفاظت از منافقین تبدیل کرده و سپاه قهرمان ما که آدمخواران داعشی را نابود کرد، در فهرست تحریم گذاشت.

 وی یادآور شد:کسانی که جشنواره و سینما ،شب یلدا و فوتبال را تحریم می‌کنند با دشمنان ما پیمان بسته اند که تحریم نشاط و شادی ایرانیان با ما، تحریم اقتصادی با شما‌ و به این ترتیب اوج مزدوری خود را برای دشمنان این ملت نمایان می کنند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: دستاوردها و حقایق درخشان انقلاب اسلامی باید با ظرافت هنری تبیین شود. 

پایان پیام/۸۶۰۳۴/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 1034740